Pojištění pro dopravní a přepravní společnosti

Pojištění zásilek při přepravě

Hodnota a objem přepravovaného zboží se v dnešním globálním světě stále zvyšuje. S tím roste i riziko poškození nebo ztráty zásilek. Většina firem přepravujících zásilky si je vědoma možných finančních ztrát, a proto využívá pojištění zásilek při přepravě jako vhodnou ochranu proti tomuto riziku.


Pojištění odpovědnosti dopravce a zasilatele

Odpovědnost dopravce a zasilatele za přepravované zásilky je zvláštním případem odpovědnosti z provozní činnosti. Rizika spojená s vnitrostátní nebo mezinárodní silniční dopravou je možné účinně eliminovat pojištěním odpovědnosti dopravce / zasilatele.

Povinné ručení

Flotilové pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorových vozidel navrhujeme na pojistné částky odpovídající povaze a riziku. Pojistné následně redukujeme úměrně počtu vozidel. Dle škodního průběhu každoročně upravujeme výši pojistného.

Havarijní pojištění

havarijního pojištění preferujeme takzvané „all risk“ produkty s důrazem na územní příslušnost a aktuální cenu vozidla. Tu každý rok aktualizujeme a tím snižujeme výši ročního pojistného.

S našimi znalostmi v pojištění budete vždy chráněni

Jsme stabilním partnerem ve světě pojištění. Již více jak 25 let poskytujeme to nejlepší pojištění pro firmy, podnikatele i občany.